6 olulist põhjust, miks peaksite oma veebisaidi jaoks WordPressi kasutama

Üks küsimus, mida meilt sageli küsitakse, on järgmine: Miks ma peaksin WordPressi kasutama? Kas minu vana sait pole piisavalt hea? Miks ma pean WordPressile üle minema teiselt platvormilt? Kui esitate neid küsimusi, olete õiges kohas. Selles artiklis jagame 6 olulist põhjust, miks peaksite WordPressi kasutama. Samuti käsitleme kõiki erinevat tüüpi veebisaite, mida saate WordPressiga luua, samuti tutvustame populaarseid saite, mis kasutavad WordPressi.

Märkus. Kogu selle artikli ajal, kui me ütleme WordPressi, räägime WordPress.orgist, mida nimetatakse ka ise hostitavaks WordPressiks. Ärge ajage seda segamini WordPress.com-iga, mis on hostimisteenus.

Üks levinumaid eksiarvamusi WordPressi kohta on see, et see on lihtsalt veebiplatvorm.

See ei ole.

Kui WordPress alustas veebitööriistana, on see aastate jooksul muutunud võimsaks veebisaidi koostajaks ja jõuliseks sisuhaldussüsteemiks (CMS).

Parim osa WordPressi kohta on see, et seda on lihtne kasutada ja piisavalt paindlik, et luua erinevat tüüpi veebisaite. See on peamine põhjus, miks WordPress on nii palju populaarsust kogunud. Värske uuringu kohaselt haldab WordPress 32,3% kõigist Interneti-veebisaitidest.

Tänu oma tugevatele funktsioonidele kasutavad paljud populaarsemad kaubamärgid WordPressi oma veebisaitide toiteks, sealhulgas Time Magazine, Facebook, The New Yorker, Sony, Disney, Target, The New York Times ja palju muud.

Vaatame lähemalt, miks peaksite oma veebisaidi loomiseks kasutama WordPressi.

1.Wordpress on tasuta

WordPress on tasuta tarkvara. See tähendab, et saate seda oma vajadustele vastavalt alla laadida, installida, kasutada ja muuta. Saate seda kasutada mis tahes veebisaidi loomiseks.

Kuigi WordPressi tarkvara ise on tasuta, vajate selle installimiseks domeeninime ja veebimajutust.

Domeeninimi on teie veebisaidi aadress Internetis. See on see, mida teie kasutajad sisestavad oma veebisaidile pääsemiseks oma brauseri aadressiribale (näiteks wpbeginner.com).

Veebimajutus on teie veebisaidi maja, kuhu salvestatakse kõik teie veebisaidi failid.

Kui soovite, et keegi teie WordPressi saidi seadistamisest oleks kogenud, aitavad meie andekad töötajad teid hea meelega alustada. Parim külg on see, et pakume tasuta WordPressi ajaveebi seadistamise teenust.

2.Teemade ja pistikprogrammide abil on WordPressi lihtne kohandada

Suur osa WordPressi kasutavatest inimestest pole ei veebidisainerid ega programmeerijad. Tegelikult alustab enamik inimesi WordPressi kasutamist ilma eelnevate teadmisteta veebisaitide kujundamisest.

Tehnoloogiast nutikatele inimestele on WordPress ideaalne lahendus, kuna seal on tuhandeid tasuta veebisaidimalle (teemasid), mille hulgast saate valida. Kõigile igat tüüpi veebisaitidele (olgu see siis ajaveeb, ettevõtte sait või veebipood) on täiuslik WordPressi teema.

WordPressi teemasid on lihtne kohandada, kuna paljudel neist on oma valikupaneel, mis võimaldab teil muuta värve, üles laadida logo, muuta tausta, luua kauneid liugureid ja kohandada seda tõeliselt oma vajadustele ilma koodi kirjutamata.

Samuti saate pluginate abil oma WordPressi saidile kohandatud funktsioone lisada. WordPressi pistikprogrammid on nagu teie veebisaidi rakendused, mida saate kasutada lisafunktsioonide, näiteks analüütika, kontaktvormide, liikmelisuse ala ja muu lisamiseks.

Nii nagu teemasid, on ka teie kasutamiseks saadaval tuhandeid tasuta ja lisatasu pluginaid. Lisateabe saamiseks lugege meie artiklit, mis on WordPressi pistikprogrammid ja kuidas need toimivad.

WordPressi pluginad

Lisaks täiendavate funktsioonide lisamisele võivad mõned WordPressi pistikprogrammid teil muuta oma veebisaidi täiesti uueks platvormiks. Vaadake meie veebisaidi asjatundlikke valikuid WordPressi oluliste pistikprogrammide kohta.

3. WordPress on SEO sõbralik


WordPress on kirjutatud kasutades standardse vastavuse kvaliteetset koodi ja see loob semantilise märgistuse. Mittetundlikult öeldes paneb see Google’i ja teisi otsingumootoreid WordPressi armastama.

Seetõttu kipuvad WordPressi saidid olema otsingumootorites teistest kõrgemad.

Kujunduse järgi on WordPress väga SEO-sõbralik. Oma veebisaidi edasiseks optimeerimiseks võite kasutada ka WordPressi SEO pistikprogramme. Oma täielike samm-sammuliste juhiste saamiseks lugege meie lõplikku WordPressi SEO juhendit, et oma veebisaiti õigesti optimeerida.

4. WordPressi on lihtne hallata

WordPress pakub sisseehitatud värskenduste haldussüsteemi. See võimaldab teil oma pluginaid ja teemasid värskendada oma WordPressi administraatori juhtpaneelilt.

WordPress teavitab teid ka siis, kui WordPressi uus versioon on saadaval, nii et saate oma saiti värskendada, klõpsates lihtsalt nuppu.

Oma andmete kaitsmiseks õnnetuste ja häkkimise eest saate hõlpsalt varukoopiate loomiseks WordPressi varunduspistikprogrammi ja neid turvaliselt kaugesse kohta salvestada.

WordPressi saiti saate hallata ka liikvel olles, kasutades WordPressi mobiilirakendusi.

5. WordPress on turvaline ja turvaline

WordPress on välja töötatud turvalisust silmas pidades ning seda peetakse veebisaidi käitamiseks väga turvaliseks ja turvaliseks platvormiks. Kuid nagu pärismaailmas, võib ka Internet olla ebakindel koht.

Seal on sissetungijaid, kes tahavad kätt saada nii paljudel saitidel kui võimalik. Oma WordPressi saidi kaitsmiseks on mõned lihtsad toimingud, mida saate teha selle veelgi turvalisemaks muutmiseks. Üksikasju leiate meie WordPressi samm-sammult turvajuhendist algajatele.

Kasutame Sucuri oma veebisaitidel kaitseks selliste levinud ohtude eest nagu julmad jõud ja rünnakud.

6. WordPress oskab käsitleda erinevaid meediatüüpe

WordPress ei piirdu ainult teksti kirjutamisega. Komplekti kuulub sisseehitatud meedia üleslaadija, mis haldab pilte, heli- ja videofaile.

WordPress toetab oEmbed-toega veebisaite, mis tähendab, et saate manustada YouTube’i videoid, Instagrami fotosid, vidinaid ja Soundcloudi heli, kleepides URL-i lihtsalt WordPressi postituse redigeerijasse.

Kuidas WordPressit kasutada?
WordPressi saab kasutada mitmel erineval viisil, alates lihtsatest veebisaitidest kuni e-kaubanduse turuplatsideni ja ükskõik milleni nende vahel.

Järgnevalt on toodud vaid mõned näited erinevat tüüpi veebisaitidest, mida saate WordPressiga luua.

Alustage blogi
Tehke ettevõtte veebisait
Alustage veebipoodi
Ehitage liikmelisuse veebisait
Müüge veebikursusi